
Toekomst van duurzame mobiliteit: Waterstof
In samenwerking met Change Inc presenteren wij vier video's over de toekomst van duurzame mobiliteit.
Het moederbedrijf van Hitachi Capital Mobility Netherlands B.V. fuseert met ingang van 1 april 2021 met Mitsubishi UFJ Lease. Sinds 2016 werken beide bedrijven samen en waren al samen aandeelhouders in Hitachi Capital Mobility Netherlands B.V.
Door de fusie wordt Mitsubishi UFJL een wereldwijde speler met grote ambities. De kernactiviteiten richten zich onder andere op mobiliteit en leasing. Onder de titel “Voyage to the Frontier” willen zij vernieuwende initiatieven ontplooien op dit gebied met oog voor wereldwijde trends, sociale infrastructuur en duurzame energie.
De ontwikkeling van vernieuwende mobiliteitsdiensten stelt Hitachi Capital Mobility Netherlands B.V. bovendien in staat te voldoen aan de steeds veranderende behoeften van de maatschappij en klanten.
CEO van Hitachi Capital Mobility B.V., Gert Veenstra, ziet de toekomst positief tegemoet: “Ik ben blij met deze stappen. Binnen de nieuwe groep zal de automotive sector nog nadrukkelijker een speerpunt zijn en dat biedt kansen voor ons zowel binnen de Benelux als in Europa.”
In samenwerking met Change Inc presenteren wij vier video's over de toekomst van duurzame mobiliteit.
In samenwerking met Change Inc presenteren wij vier video's over de toekomst van duurzame mobiliteit.
Met ingang van 1 januari 2021 wordt de leasevloot van Hitachi Capital Mobility ondergebracht bij verzekeraar Allianz.
Wilt u op de hoogte blijven? Meld u dan aan voor de nieuwsbrief.
Aanmelden nieuwsbrief